З 2007 наша компанія працює на ринку підвісних човнових моторів. За такий тривалий період ми можемо сміливо стверджувати: двигуни до човнів Евінруд - це товари найвищої якості з унікальними технічними характеристиками, непорівнянними з іншими брендами. Особливою популярністю на ринку користуються двигуни в потужностях - 90 і вище к.с. Чому покупці віддають перевагу моторам Evinrude?

На відміну від інших виробників лодочні мотори Evinrude і всі комплектуючі до них виготовлені та збираються тільки в США, що звичайно ж позначається на якості кінцевої продукції. Вдумайтеся-адже тільки Evinrude гарантує запуск двигуна з першого оберту колінвалу за будь-яких погодних умов. Тільки підвісні двигуни Evinrude не потребують обкатки. Перше ТО - після 300 годин роботи.

Географія імпорту моторів Евінруд - більше 70 країн світу. Часто такі двигуни виористовуються військовими та рятувальними службами. Адже переваги Евінруд перед іншими двигунами - більш тиха робота, менша вага, економічність і значно більш потужне прискорення.