Двигун Evinrud серії MFE. Дві моделі, які явно вибиваються із всього модельного ряду. В чому причина?

 

2000000006В широкому модельному ряду човнових двигунів Evinrude є мотори, що явно виділяються з лінійки потужністю, ціною і навіть кольором це моделі MFE 30MRL, MFE 55MRL та MFE 55MJRL Давайте розглянемо їх більш прискіпливо.
Справа в тім що чорний колір для човнових моторів Евінруд Е30 та Е55 обрано не випадково, адже це двигуни, що стоять на озброєнні армії США. Як відомо читачам на озброєння в саму потужну та надсучасну армію світу береться тільки найкраще з кращого, а отже розглянемо переваги, що мають ці мотори не тільки над іншими виробниками, а відмінності саме цих моделей від інших човнових двигунів Евінруд.
- Фарбування що не дає відблиску
- Мультипаливна система. Можуть використовуватися такі види пального: бензин, керосин, авіаційний керосин
- Гільзи іншої форми з каналами змащування більшої пропускної здатності для можливості витримати більші навантаження.
- Так як всі двигуни Evinrude системи E-TEC двотактні в т.ч. і мотори E30MRL, E55MRL в них ввідсутнє масло в картері, а отже їх транспортування можливе в будь якому положенні. Це зручно при скиданні мотора з борту великого корабля, гелікоптера або літака.
- Серія моторів MFE має ще кращу звукоізоляцію, а отже працює ще тихіше ніж мотори Евінруд для цивільного використання.
- Модель E55MJRL має додатковий захист гвинта для безпечного проходження по мілині.
- Моделі 55 к.с. стандартно обладнуються посиленим металевим бампером навколо всього корпусу для швидкого буксирування іншого об’єкту в разі потреби.

Ви теж можете купити надсучасний, надійний човновий двигун Евінруд, що стоїть на озброєнні армії США - достатньо лише зробити замовлення в нашому магазині. Моторів на складі в Україні нема, тому діють стандартні умови придбання по передплаті – 30% передплати і протягом місяця двигун у вас. Залишаєте передплату, отримаєте мотор та здійснюєте остаточні розрахунки на сервісі у вашому місті. Деталі тут.